Jakich filmów w tym roku, będę wyczekiwać szczególnie? Oto moje skromne zestawienie: 


*  *  *
Gunday

Na samym początku podchodziłam do filmu z dystansem, i to sporym. Niemniej jednak trailer, a potem pierwsza wypuszczona do sieci piosenka, całkowicie mnie przekonały, do tego projektu. Jak to skomentowała Natalia na Facebooku: dwa ciacha w jednym filmie ;D

*  * *
Phantom

Na Facebooku pisałam już, że Phantom będzie poruszał problem terroryzmu, a główny ośrodek akcji będą stanowiły wydarzenia z 26/11/2008 roku. Katrina Kaif i Saif Ali Khan wcielą się w role tajnych agentów. 

*  *  *

Haider


Shahid Kapoor w duecie ze Shraddhą Kapoor. Tego jeszcze nie było. Vishal przeniósł już Otella i Makbeta na grunt indyjski. Teraz przyszedł czas na Hamleta. Nie przepadam za sztukami Szekspira, jednak z taką obsadą, trudno będzie się powstrzymać przed obejrzeniem. 

*  *  *
The Villain
Siddharth Malhotra w roli złoczyńcy? Czemu nie. Przy okazji swoją pierwszą negatywną rolę zaliczy też Riteish Deshmukh. Tego jestem chyba najbardziej ciekawa. Cieszę się również ze względu na udział Shraddhy (znowu :)). 
*  *  *
Bang Bang
Katrinę lubię i szczerze trzymam kciuki za rozwój jej kariery. Co jak co, ale do Hrithika mi pasuje (nie tak bardzo jak do Salmana, oczywiście :P). Mam nadzieję, że w Bang Bang nie obejdzie się, bez jej popisów tanecznych. 
*  *  *
Gulaab Gang

Będzie się działo! – moja pierwsza myśl, po ujrzeniu plakatu promującego film. Poza tym, po raz pierwszy, zagrają wspólnie: Juhi Chawla i Madhuri Dixit. Jak na razie twórcy budują zainteresowanie filmem, wypuszczając do mediów kolejne fotki z planu. A ja, coraz bardziej niecierpliwie czekam na Gulaab Gang 🙂
*  *  *
Roy
Nie byłabym sobą gdybym nie umieściła tutaj filmu z Ranbirem (gra jeszcze Arjun Rampal oraz Jacqueline Fernandez). Mam tylko nadzieję, że tak jak w przypadku Besharam (który w zeszłym roku też znalazł się w zestawieniu), Roy nie okaże się flopem. 

Udostępnij: