Pierwszy kwartał 2018 roku dobiegł końca. Część widzów miała okazję zobaczyć w polskich kinach dwie tegoroczne indyjskie produkcje. A i wiadomo już, że do skutku dojdzie również pokaz trzeciego tytułu (wiadomo już, że będzie to film October). Poza tym na ekrany zawitało spowite porcją kontrowersji – Padmaavat oraz niedawno Blackmail z Irrfanem Khanem.

Dziś na blogu druga część postu, prezentującego kolejne filmowe premiery. Nim jednak przejdziemy do właściwej części zapoznajcie się z tytułami, które do tej pory zarobiły w box-office najwięcej.

KWIECIEŃ – „October”

Kwiecień w kinie hindi rozpoczął się premierą Blackmail, ale to chyba na October czeka większość publiczności w tym miesiącu. Film z Varunem Dhawanem i debiutantką w roli głównej. Ponoć ma być to przełomowa kreacja aktorska w karierze Varuna. Piękne, nieco proste, aczkolwiek estetycznie wykonane plakaty czarują potencjalnego widza swoją melancholią. Jeśli wczytacie się w recenzje indyjskich portali zobaczycie jak dobrze oceniany jest ten tytuł. Być może właśnie z tego powodu warto będzie dać October szansę. Tym bardziej, że zwiastun filmu kreśli obraz Varuna nie w kolejnej roli bawidamka. Thanks God!

MAJ – „102 Not Out”

W maju na ekrany indyjskich kin wchodzi wiele interesujących produkcji, ale ta która interesuje mnie najbardziej to właśnie 102 Not Out. Komedia przedstawiająca relację miedzy sto dwuletnim ojcem (w tej roli Amitabh Bachchan) oraz jego siedemdziesięcio dwuletnim synem (Rishi Kapoor). Który z nich okaże się podstarzałym sztywniakiem? W końcu to nie wiek, decyduje co wypada a co nie 🙂 Zwiastun zapowiada wyśmienitą zabawę, a obecność dwóch wielkich gwiazd kina zapędzi przed ekrany rzesze fanów. Pojawiła się tez pierwsza piosenka >> https://www.youtube.com/watch?v=yFsPq2MRQ7E&t=15s oraz zajawka kolejnej >> https://www.youtube.com/watch?v=U1OjeCB9dRY.

CZERWIEC – „Race 3”

Z kolei na czerwiec zaplanowano premierę trzeciej części z serii Race. Na tę chwile brak trailera, brak jakichkolwiek teaserów czy nawet piosenek. Premierę miały jedynie plakaty prezentujące poszczególnych bohaterów. Tym samym w filmie wystąpią: Salman Khan, Anil Kapoor, Bobby Deol, Daisy Shah, Saqib Saleem i Jacqueline Fernandez. Zdjęcia w dużej mierze mają być kręcone w Emiratach, więc i na widoki chyba nie będziemy mogli narzekać. Obejrzę z ciekawości i sentymentu do poprzednich części.

*  *  *

Trzy tytuły na drugi kwartał. Filmy, którym z pewnością dam szansę. Zobaczymy z jakim efektem, bowiem spróbuję też pokusić się o kilka słów na blogu o nich. Z tego, co dzisiaj Wam pokazałam najbardziej interesuje mnie majowa premiera „102 Not Out”. Seniorzy kina Bollywood w jednym filmie i to komedii! Nie mogę się doczekać. Dajcie znać w komentarzach o pozycjach filmowych, których Wy niecierpliwie wyczekujecie 🙂

Udostępnij: